„Немаш целулит“ - Снежана Маркоски (40), најпознатата Македонка во Мелбурн, фит и по 3 породувања (фото)


„Немаш целулит“ - Снежана Маркоски (40), најпознатата Македонка во Мелбурн, фит и по 3 породувања (фото)

„Колку и да се трудам не можам да го видам целулитот“, „Ти навистина ама навистина изгледаш добро“, „Дали се шегуваш со нас? Ти си бомба по 3 деца“, се дел од коментарите што ги доби Снежана откако се пожали дека има целулит.

snezhana-markoski-40-najpoznatata-makedonka-vo-melburn-so-fit-izgled-i-po-3-poroduvanja-foto-01.jpg

Снежана Маркоски Вуд, најпознатата Македонка во Австралија која се прослави во ријалити шоу, неодамна стана мета на критики откако објави фотки во бело монокини на кои изгледа совршено, а се жали од својот изглед.

На фотографиите таа изгледа одлично, дури и по три породувања, но во описот се пожали дека има целулит на нозете.

По ова, 40-годишната мајка на 3 деца доби коментари од типот: „Колку и да се трудам не можам да го видам целулитот“, „Ти навистина ама навистина изгледаш добро“, „Дали се шегуваш со нас? Ти си бомба по 3 деца“...

Инаку, Снежана има 15-годишна ќерка од претходниот брак и две помали ќерки од бракот со Сем Вуд, кој го запозна во австралиско љубовно ријалити шоу.

Како изгледа Снежана на фотките:

На следната страна повеќе фотки од семејната идила на Снежана и Сем...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg