Прекрасна сопруга и синче: Запознајте го семејството на Тони Зен (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Прекрасна сопруга и синче: Запознајте го семејството на Тони Зен (фото)

Тој не споделува многу фотки од приватноста, но сопругата Валентина и синот Јасен му се најголемата инспирација во животот.

prekrasna-sopruga-i-sinche-zapoznajte-go-semejstvoto-na-toni-zen-foto-01.jpg

Тони Зен не објавува многу фотографии од приватниот живот, но последно на својот Инстаграм профил сподели фотки од одморот со неговото семејство.

Тој со сопругата Валентина и синот Јасен ужива покрај море, а омилен дел од денот им се зајдисонцата.

Инаку, во видео интервју за CRNOBELO.com во 2019-та година сподели дека раѓањето на синчето Јасен му бил најдобариот момент во животот.

Фотки од одморот на Тони Зен, сопругата и синот:

Како изгледа семејството на Тони Зен:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Синот на Ребека ја пее „Дали ме сакаш“ на Калиопи и ја поткрева свеста за ретките болести (видео) Ребека и нејзиниот 14-годишен син Маркијан станаа симбол и закрила на лицата со ...
Синот на Слаткар прави чекорчиња, тато го држи, а мама Сања Николиќ ги снима (фото) Нивниот наследник почна да се движи сам, а чекорчињата на Моша направени на трев...
1 месец по породувањето, Туна Сејдиу во топ форма - ги прошета синовите во Дино Парк Скопје (фото) Само 1 месец откако го роди второто синче Зен, Туна во топ форма со смел аутфит ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg