Илина Арсова на крајот од декември, во полутанга бикини, влезе во Охридското Езеро (видео)

Илина Арсова обожава предизвици и авантури, па така денес 25-ти декември собра храброст и влезе во Охридското Езеро. Секоја чест за храброста!

ilina-arsova-na-krajot-od-dekemvri-vo-polutanga-bikini-vleze-vo-ohridskoto-ezero-video-01.jpg

Планинарката Илина Арсова е позната по својата храброст и истрајност, па денес 25-ти декември собра храброст и влезе во студените води на Охридското Езеро.

Во полутанга бикини, таа храбро го издржа предизвикот.

Видеото како изгледаше нејзината авантура:

Прочитајте и „Леле брлива“ - Сестрата на Игор Џамбазов со искрен коментар за напорниот тренинг на Илина Арсова (видео)

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Aделина Тахири во смели бикини ужива на плажа во Турција (фото) Атрактивната пејачка Аделина Тахири, која со фризурата малку потсетува на светск...
По фотките со свршеникот, Васил Гарванлиев во танга бикини си ја пее новата песна во Чикаго Васил Гарванлиев, кој ја преставуваше Македонија на Евровизија 2021 во Роте...
Сара Мејс во осмиот месец од бременоста влезе во базен со ајкули, заштитена во кафез (видео) „Дури си во базенот со ајкулчињата слатки си земаш една школка и после бисерот о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg