Васил Гарванлиев првпат сподели фотографии со вереникот: „Секогаш следете ги вашите соништа“

Минатогодишниот претставник на Евровизија, Васил Гарванлиев, неодамна се вери со својот сакан, а сега првпат сподели и фотографии со него.

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-01.jpg

Васил Гарванлиев моментално живее во Америка, а во април годинава се вери со својот сакан. Тој ги сподели убавите вести на Инстаграм со фотографија од кутивче во кое се наоѓал вереничкиот прстен.

Сега за првпат Васил сподели фотографии со вереникот и изгледа посреќен од кого било.

Во описот тој им порача на следбениците секогаш да бидат искрени кон себе и да ги следат своите соништа.

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-03.jpg

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-04.jpg

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-05.jpg

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-06.jpg

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-07.jpg

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-08.jpg

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-02.jpg

vasil-garvanliev-prvpat-spodeli-fotografii-so-verenikot-sekogash-sledete-gi-vashite-sonishta-09.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Лила Филиповска за првпат се појави на настан со кратка коса – блеска со самодоверба и елеганција, п... Лила продефилира на Саемот за венчавки во црна тоалета со висок шлиц и за првпат...
Васил Гарванлиев го прослави 38-иот роденден со вереникот во rooftop бар во Чикаго (фото) „Каква година! Ви благодарам на сите за љубовта, поддршката, пораките и за тоа ш...
„Внуко моја Гаиа“ - Драган Спасов Дац стана дедо, неговиот син Јаков со сопругата доби ќерка „Добре дојде на планетава внуко моја Гаиа! И сакам да знаеш дека... Ќе ти ја сак...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg