Перо Антиќ со Катарина Ивановска во Бодрум, Стефан Лазаров во Египет: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Актерот Лазар Бараков (68) препознатливиот лик од Македонските народни приказни, кој често глумеше ѓавол, се сонча на море со својот миленик. На патување и во посета на пирамидите во Египет со девојката ужива и нашиот јутјубер Стефан Лазаров, а пак Перо Антиќ објави фотографија од вечера со Катарина Ивановска во Бодрум.

pero-antikj-so-katarina-ivanovska-vo-bodrum-stefan-lazarov-vo-egipet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Периодов многу наши јавни личности уживаат на море. Јелена Спенџарска одлучи да се прикаже во сосема природно издание, а пак Аделина Тахири повторно се одлучи за впечатлив костим за капење.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Лазар Бараков

pero-antikj-so-katarina-ivanovska-vo-bodrum-stefan-lazarov-vo-egipet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-04.jpgфото: Фејсбук Лазар Бараков

Перо Антиќ

pero-antikj-so-katarina-ivanovska-vo-bodrum-stefan-lazarov-vo-egipet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-02.jpg

Стефан Лазаров (во Египет со девојката)

pero-antikj-so-katarina-ivanovska-vo-bodrum-stefan-lazarov-vo-egipet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-03.jpg

Аделина Тахири

Сара Мејс и Димитар Атанасовски

Дарко Димитров

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

„Ти ме правиш среќна“ - Катарина Ивановска никогаш посекси, во аутфит со отсечоци кај градите „Едноставните работи кои ти ги правиш за мене секојдневно ми го прават денот уба...
Вук е копија на мама Тијана – како изгледаат децата на македонските познати личности? Дарио Панковски има прекрасни, веќе возрасни син и ќерка, Миа Костова постојано ...
Светска, а наша: Катарина Ивановска блеска во впечатливи, светкави креации од македонски дизајнер Нашиот супермодел Катарина Ивановска (33) позира во кампања за македонски дизајн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg