Перо Антиќ со Катарина Ивановска во Бодрум, Стефан Лазаров во Египет: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Актерот Лазар Бараков (68) препознатливиот лик од Македонските народни приказни, кој често глумеше ѓавол, се сонча на море со својот миленик. На патување и во посета на пирамидите во Египет со девојката ужива и нашиот јутјубер Стефан Лазаров, а пак Перо Антиќ објави фотографија од вечера со Катарина Ивановска во Бодрум.

pero-antikj-so-katarina-ivanovska-vo-bodrum-stefan-lazarov-vo-egipet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Периодов многу наши јавни личности уживаат на море. Јелена Спенџарска одлучи да се прикаже во сосема природно издание, а пак Аделина Тахири повторно се одлучи за впечатлив костим за капење.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Лазар Бараков

pero-antikj-so-katarina-ivanovska-vo-bodrum-stefan-lazarov-vo-egipet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-04.jpgфото: Фејсбук Лазар Бараков

Перо Антиќ

pero-antikj-so-katarina-ivanovska-vo-bodrum-stefan-lazarov-vo-egipet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-02.jpg

Стефан Лазаров (во Египет со девојката)

pero-antikj-so-katarina-ivanovska-vo-bodrum-stefan-lazarov-vo-egipet-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-03.jpg

Аделина Тахири

Сара Мејс и Димитар Атанасовски

Дарко Димитров

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Вук е копија на мама Тијана – како изгледаат децата на македонските познати личности? Дарио Панковски има прекрасни, веќе возрасни син и ќерка, Миа Костова постојано ...
Светска, а наша: Катарина Ивановска блеска во впечатливи, светкави креации од македонски дизајнер Нашиот супермодел Катарина Ивановска (33) позира во кампања за македонски дизајн...
Стефан од Некст Тајм со девојката во Виена, Перо Антиќ ѝ честиташе роденден на Катарина Ивановска: Ш... Eлена Најдоски ужива во најтиркизната вода во Грција, Антониа Гиговска промовира...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg