Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Антониа Гиговска со смел стајлинг на ТВ гостување - розово здолниште на шнирање, зелени чевли и бели чорапи (фото)

Во соработка со нејзината стилистка, Антониа Гиговска се појави во смел стајлинг по повод почетокот на 14-тата сезона од емисијата „Еден на еден“.

antonia-gigovska-so-beli-chorapi-do-kolena-zeleni-potpetici-i-rozovo-zdolnishte-na-shniranje-na-tv-gostuvanje-foto-01.jpg

Антониа Гиговска е гостинка во првата епизода од новата сезона од емисијата „Еден на еден“.

За отворањето на 14-тата сезона од проектот на Жарко Димитриоски, Антониа облече специфичен стајлинг, креиран од нејзината стилистка Викторија Бурсаќ Петров.

Пејачката се појави во розово металик здолниште на шнирање, бели чорапи и зелени потпетици.

Стајлингот на Антониа Гиговска:

antonia-gigovska-so-beli-chorapi-do-kolena-zeleni-potpetici-i-rozovo-zdolnishte-na-shniranje-na-tv-gostuvanje-foto-08.jpg

antonia-gigovska-so-beli-chorapi-do-kolena-zeleni-potpetici-i-rozovo-zdolnishte-na-shniranje-na-tv-gostuvanje-foto-07.jpg

antonia-gigovska-so-beli-chorapi-do-kolena-zeleni-potpetici-i-rozovo-zdolnishte-na-shniranje-na-tv-gostuvanje-foto-06.jpg

antonia-gigovska-so-beli-chorapi-do-kolena-zeleni-potpetici-i-rozovo-zdolnishte-na-shniranje-na-tv-gostuvanje-foto-05.jpg

antonia-gigovska-so-beli-chorapi-do-kolena-zeleni-potpetici-i-rozovo-zdolnishte-na-shniranje-na-tv-gostuvanje-foto-04.jpg

antonia-gigovska-so-beli-chorapi-do-kolena-zeleni-potpetici-i-rozovo-zdolnishte-na-shniranje-na-tv-gostuvanje-foto-03.jpg

antonia-gigovska-so-beli-chorapi-do-kolena-zeleni-potpetici-i-rozovo-zdolnishte-na-shniranje-na-tv-gostuvanje-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...
Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Прв снег на Попова Шапка сезонава - Гале од Тетово ни ја пренесува атмосферата оттаму (фото) На Попова Шапка денес (12.11) првпат годинава падна снежна прекривка. Кон средин...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg