Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото)

Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна во најелегантното издание досега.

antonia-gigovska-bleska-vo-raskoshna-svetkava-toaleta-na-nastan-foto-01.jpg

Антониа Гиговска на настан блесна во светкав макси фустан и ова е едно од нејзините најелегантни изданија досега.

По низата кежуал стајлинзи со спортски детали, таа блеска во полн сјај.

antonia-gigovska-bleska-vo-raskoshna-svetkava-toaleta-na-nastan-foto-07.jpg

Пејачката на настанот се дружеше со нејзиниот стилист Марјан Петров, а пак фотографиите се на фотографот Стефан Соколовски „Badstef“.

Модното издание на Антониа Гиговска:

antonia-gigovska-bleska-vo-raskoshna-svetkava-toaleta-na-nastan-foto-04.jpg

antonia-gigovska-bleska-vo-raskoshna-svetkava-toaleta-na-nastan-foto-03.jpg

antonia-gigovska-bleska-vo-raskoshna-svetkava-toaleta-na-nastan-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Горан Алачки ѝ слави роденден на саканата, Светлана Црнокрак блеска со холивудски гламур: Што прават... Горан Алачки го прослави 59-иот роденден на неговата сакана Марина, Кристина Дим...
Прв снег на Попова Шапка сезонава - Гале од Тетово ни ја пренесува атмосферата оттаму (фото) На Попова Шапка денес (12.11) првпат годинава падна снежна прекривка. Кон средин...
Нова утринска снежна бајка на Попова Шапка среде јануари (фото) Скијачите и вљубениците во зима копнеат по снег годинава, но ски центрите како м...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg