Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


„Убава мама“ – Антониа Гиговска во провокативен аутфит на настап во Струмица (фото)

Нашата пејачка Антониа Гиговска неодамна објави дека е бремена со своето прво дете, но очигледно, таа нема намера да направи пауза во кариерата, туку продолжува со планираните настапи и свирки, а пред публиката во Струмица настапи во провокативен аутфит.

ubava-mama-antonija-gigovska-vo-provokativen-autfit-na-nastap-vo-strumica-foto-01.jpg

Неодамна беше објавен нејзиниот најнов хит „Хабиби“ што го сними заедно со Пајак, којшто руши рекорди, а сега Антониа Гиговска им се враќа на настапите низ градовите во Македонија.

ubava-mama-antonija-gigovska-vo-provokativen-autfit-na-nastap-vo-strumica-foto-02.jpg

 Антониа Гиговска вчера (03.02.) настапи пред публиката во Струмица, а како што може да се види за оваа прилика избрала провокативен аутфит во кој го истакна трудничкиот стомак.

„Мама! Настап по мала паузичка. За вечерва ми се падна Струмица.“

ubava-mama-antonija-gigovska-vo-provokativen-autfit-na-nastap-vo-strumica-foto-03.jpg

До фотографиите има голем број позитивни коментари од нејзините следбеници.

„Убава си Антониа“, „Убава мама“, „Топ си“ - стои во поголемиот број од коментарите.

ubava-mama-antonija-gigovska-vo-provokativen-autfit-na-nastap-vo-strumica-foto-04.jpg

Инаку, за потсетување Антониа неодамна објави дека Роберт Спасенцовски ја запросил на нејзиниот 22-ри роденден и дека тие двајца годинава ќе станат родители.

Уште неколку фотографии во продолжение:

ubava-mama-antonija-gigovska-vo-provokativen-autfit-na-nastap-vo-strumica-foto-05.jpg

ubava-mama-antonija-gigovska-vo-provokativen-autfit-na-nastap-vo-strumica-foto-06.jpg

ubava-mama-antonija-gigovska-vo-provokativen-autfit-na-nastap-vo-strumica-foto-07.jpg

ubava-mama-antonija-gigovska-vo-provokativen-autfit-na-nastap-vo-strumica-foto-08.jpg

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...
Антониа Гиговска со тетоважа на вратот „Бакни тука“ и полутанга бикини на одмор во природно издание По тетоважата под градите, на рамото, на раката, Антониа Гиговска има и тетоважа...
Антониа Гиговска го покажа трудничкото стомаче и со роза во раката честиташе 8-ми Март Насмеана и во аутфит кој го истакнува трудничкото стомаче, Антониа Гиговска им г...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg