Ким Кардашијан бесна: Ќерка ѝ Норт (10) ја нацрта маќеата со разголен задник

„Која е Ким да зборува за пристојност?“ – прашуваат твитерџиите откако беше објавено дека ријалити ѕвездата барала од нејзиниот поранешен сопруг да ѝ нареди на жена му Бјанка да се облече пред децата. Норт, пак, објави цртеж со разголениот задник на маќеата.

kim-kardashijan-besna-kjerka-i-nort-10-ja-nacrta-makjeata-so-razgolen-zadnik-01.jpg

Ќерката на Ким Кардашијан и Канје Вест, Норт, сакаше да се пофали со своите ликовни способности, па на ТикТок објави свој цртеж на кој ја нацрта нејзината маќеа Бјанка Сенсори со разголен задник и грб.

Следбениците на заедничкиот профил на Ким и Норт на ТикТок беа збунети од објавата, којашто требаше да ги наброи сите работи на кои Норт е благодарна, меѓу кои го спомна и новиот контроверзен албум на нејзиниот татко Vultures1.

kim-kardashijan-besna-kjerka-i-nort-10-ja-nacrta-makjeata-so-razgolen-zadnik-02.jpg

Објавата по кратко време беше избришана, но сите имаа можност да го видат цртежот на 10-годишната Норт, кој всушност е репродукција на омотот од албумот на нејзиниот татко, на кој Бјанка се појавува во високи чизми и мала прекривка на задникот.

„Благодарна сум за Vultures 1 албумот бидејќи е неверојатно добар.

Исто така благодарна сум за црните мршојадци (black vultures) бидејќи ако тие не беа живи, овој албум немаше да излезе.

Последно, благодарна сум за добрата песна Carnival“ – напиша Норт над цртежот.

kim-kardashijan-besna-kjerka-i-nort-10-ja-nacrta-makjeata-so-razgolen-zadnik-03.jpg

Иако објавата беше веднаш избришана, дел од медиумите успеаја да ги уловат реакциите и коментарите на следбениците кои ги критикуваа Канје и Ким како родители и тврдат дека го уништиле детето и не му дозволуваат барем малку да ја сочува невиноста.

kim-kardashijan-besna-kjerka-i-nort-10-ja-nacrta-makjeata-so-razgolen-zadnik-04.jpg

Објавата следува само еден ден откако Daily Mail пишуваше дека Ким е гневна и барала од Канје неговата сопруга да се облече додека е со нивните 4 деца.

„Ким му нареди на Канје да ѝ каже на Бјанка да се облече, барем додека е околу децата“.

kim-kardashijan-besna-kjerka-i-nort-10-ja-nacrta-makjeata-so-razgolen-zadnik-05.jpg

Но, на ова твитерџиите коментираат дека Ким е последната личност во светот која треба да зборува за пристојност.

За потсетување, Канје во изминатиот период постојано парадира со разголената сопруга Бјанка Сенсори, а многумина беа шокирани од омотот на новиот албум каде неговата нова сопруга се појавува целосно гола со високи чизми и проѕирно парче ткаенина врз задникот.

Прочитајте и Заработувала милиони, сега не смее да користи Инстаграм - Нови детали за сопругата на Канје Вест

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким Кардашијан го претвори домот во снежна шума, додека ќерка ѝ моли да живее со Канје (фото) Додека во јавноста се шпекулира дека Ким и Канје можеби ќе ги променат правилата...
Ким Кардашијан е во тајна врска со познат рагбист, се кријат поради Канје Ким Кардашијан повеќе од половина година е во врска со 12 години помлад рагбист,...
Ја уверил дека е кралица, па не смее да зборува со „обичните смртници“ - Бизарните правила што Канје... „Бјанка за ништо повеќе не размислува сама и едноставно е потчинета на контровер...
Мајка си е мајка: Ким Кардашијан направи снежна шума во домот за да ја израдува ќерката која тагува ... Само еден месец откако кажа дека ќерка ѝ Норт се жалеше заради тоа што живее со ...
Сопругата на Канје се облече за прошетка со ќерка му, откако девојчето ја нацрта разголена (фото) Откако објави видео со цртежот на кој својата маќеа ја имаше нацртано со гол зад...
Каков татко - таква ќерка: Канје Вест ги замени забите со титаниумска вилица, а Норт се пофали со ск... Истиот ден кога Канје се пофали со нова вилица, поскапа од дијаманти, ќерка му п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg