Сите 4 прстени со кои поранешните партнери ја запросија Џеј Ло пред Алекс Родригез (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Сите 4 прстени со кои поранешните партнери ја запросија Џеј Ло пред Алекс Родригез (фото)

Иако во брак била со тројца мажи досега, сепак Џеј Ло беше запросена 4 пати пред Алекс да влезе во игра.

site-4-prsteni-so-koi-poraneshnite-partneri-ja-zaprosija-djej-lo-pred-aleks-rodrigez-foto-01.jpg

Викендов Џеј Ло и Алекс Родригез се верија додека беа на романтично бегство, а веста ја споделија на нивните Инстаграм профили.

site-4-prsteni-so-koi-poraneshnite-partneri-ja-zaprosija-djej-lo-pred-aleks-rodrigez-foto-08.jpg

Алекс ја запроси пејачката со огромен дијамантски прстен, а според експертите за накит, вредноста на истиот е проценета на сума помеѓу 1 и 5 милиони долари.

Новиот вереник на Џеј Ло очигледно не се штедел, но да се потсетиме на претходните 4 прстени кои заблескаа на раката на Џеј Ло, пред Алекс да влезе во игра.

Таа пред него имаше 3 неуспешни брака и 1 неуспешна веридба со Бен Афлек.

Како изгледаат сите нејзини веренички прстени и која е нивната вредност?

Сопруг бр. 1 – Охани Ноа

Се венчаа во 1997-ма и се разведоа за помалку од една година.

Вредноста на прстенот е проценета на 6-цифрена сума.

site-4-prsteni-so-koi-poraneshnite-partneri-ja-zaprosija-djej-lo-pred-aleks-rodrigez-foto-02.jpg

Сопруг бр. 2 – Крис Џуд

Се венчаа во 2001, се разделија за помалку од година, а официјално се разведоа во 2003, откако таа се вери со Бен Афлек.

Вредноста на дијамантскиот прстен е исто така проценета на 6-цифрена сума.

site-4-prsteni-so-koi-poraneshnite-partneri-ja-zaprosija-djej-lo-pred-aleks-rodrigez-foto-03.jpg

Вереник бр. 3 – Бен Афлек

Започнаа да се гледаат во 2002, а кон крајот на годината тој ја запроси, планираа свадба во септември 2003, а Бен ја откажа неколку дена претходно.

Вредноста на дијамантскиот прстен е проценета на сума помеѓу 1.2 и 2.5 милиони долари.

site-4-prsteni-so-koi-poraneshnite-partneri-ja-zaprosija-djej-lo-pred-aleks-rodrigez-foto-04.jpg

Сопруг бр. 3 – Марк Антони

Се венчаа во 2004-та и имаат две заеднички деца, близнаците Макс и Еме, а се разведоа во 2014-та.

Вредноста на дијамантскиот прстен е проценета на 4 милиони долари.

site-4-prsteni-so-koi-poraneshnite-partneri-ja-zaprosija-djej-lo-pred-aleks-rodrigez-foto-05.jpg

Вереник бр. 5 – Алекс Родригез

Започнаа да се гледаат во февруари 2017-та и постојано се заедно, а тој ја запроси во март 2019-та на романтично патување.

Вредноста на дијамантскиот прстен е проценета на сума помеѓу 1 и 5 милиони долари.

site-4-prsteni-so-koi-poraneshnite-partneri-ja-zaprosija-djej-lo-pred-aleks-rodrigez-foto-06.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот ... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...
Славни жени кои од љубовници станаа сопруги Дефиницијата за брак во Холивуд драстично се разликува од онаа секојдневната и п...
Алекс Родригез дома си пронајде 17 години стара фотка со автограм од Џ... Судбината има чудни планови. Алекс Родригез сигурно не замислувал дека поп диват...