Кијану Ривс првпат во 35-годишна кариера се појави со девојка на црвен тепих (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Кијану Ривс првпат во 35-годишна кариера се појави со девојка на црвен тепих (фото)

Иако постојано го гледаме сам и долги години не бил во јавност со девојка, сега актерот се појави на црвен тепих фатен за рака со 46-годишната Александра Грант.

prvo-pojavuvanje-na-kijanu-rivs-so-devojka-na-crven-tepih-po-mnogu-godini-foto-01.jpg

Кијану Ривс е скромен човек кој секаде се појавува сам и по смртта на неговата сакана во 2001-ва, не се остварил на љубовно поле со ниту една друга жена.

Во неговата кариера, тој никогаш не се појавил на црвен тепих со девојка, но викендов нешто се промени.

На уметничка и филмска гала вечер, Кијану беше забележан како се држи за рака и разменува вљубени погледи со неговата бизнис соработничка, Александра Грант.

55-годишниот актер и неговата нова партнерка не се испуштија од раце и позираа без воопшто да се кријат.

Кијану изгледа конечно ја пронајде среќата, а срцето му го „украде“ 46-годишната уметница:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...
Бракови на познати личности на кои никој не се сеќава Многу познати личности зад себе имаат бракови од кои се срамат или за кои медиум...
12 славни жени кои родија деца по 40-тата година И покрај тоа што лекарите советуваат дека најдобрите години за раѓање дете се до...