Цеца Ражнатовиќ (47) во врска со 9 години помладо момче – кој е Богдан Срејовиќ?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Цеца Ражнатовиќ (47) во врска со 9 години помладо момче – кој е Богдан Срејовиќ?

Фатени за рака во ресторан, заедно на зимување... Цеца на големи врати ја откри врската со 38-годишниот Богдан, чија поранешна сопруга е во врска со пејачот Саша Ковачевиќ.

ceca-razhnatovikj-47-vo-vrska-so-9-godini-pomlado-momche-koj-e-bogdan-srejovikj-01.jpgФото (средина): Инстаграм Hello magazin Srbija

Светлана Цеца Ражнатовиќ (47) веќе извесен период е во врска со 38-годишниот Богдан Срејовиќ кој живее во Белград, а потекнува од Крагуевац.

Според пишувањата на српските медиуми тие се запознале на роденден кај пријателка на пејачката, а по неколку седмици дружење започнале емотивна врска.

Од Нова Година наваму парот започна јавно да се појавува заедно, а во медиумите постојано осамнуваат фотографии од нив. Од белградски ресторани до зимување на Јахорина, парот постојано е заедно.

Богдан веќе долги години е успешен во својот бизнис на поле угостителство, зад себе има еден брак, од кој ја има ќеркичката Искра. Всушност, неговата поранешна сопруга Зорана Тасовац сега е во врска со пејачот Саша Ковачевиќ.

Зорана и Богдан се развеле пред 5 години, а убавата бринета веќе 3 години е во врска со Саша.  

Богдан минува многу време со својата ќеркичка Искра, а доказ за тоа се и фотографиите што ги објавува на Инстаграм.

Повеќе заеднички фотографии од Цеца и Богдан на српските медиуми погледнете ТУКА.

Фотки од Богдан на Инстаграм:

На следната страна Инстаграм фотки од Цеца...Би можело да ве интересира:

15 фотографии кои Иванка Трамп сака да ги сокрие од светот Од чудни фотки од детството со татко ѝ Доналд Трамп до разголени фотосесии во мл...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg