Со години ја чекаше да се разведе, сега страсно ја бакнува пред цел свет – Малума со девојката на Billboard Latin Awards 2022 (фото+видео)

Додека медиумите го поврзуваа со Ким Кардашијан, Малума потајно бил вљубен во својата другарка од детството и ја чекал да се разведе. Сега страсно ја бакна пред целиот свет и го „украде шоуто“ на Billboard Latin Awards 2022.

so-godini-ja-chekashe-da-se-razvede-sega-strasno-ja-baknuva-pred-cel-svet-maluma-so-devojkata-na-billboard-latin-awards-2022-foto-video-01.jpg

Колумбискиот пејач Малума синоќа (29.09.) настапи на Billboard Latin Music Awards каде се собраа најпознатите латиноамерикански ѕвезди.

so-godini-ja-chekashe-da-se-razvede-sega-strasno-ja-baknuva-pred-cel-svet-maluma-so-devojkata-na-billboard-latin-awards-2022-foto-video-02.jpg

Пејачот кој во својата кариера имал соработки со Мадона, Шакира и Џеј Ло, и овојпат успеа да го украде шоуто откако по настапот страсно ја бакна својата девојка.

so-godini-ja-chekashe-da-se-razvede-sega-strasno-ja-baknuva-pred-cel-svet-maluma-so-devojkata-na-billboard-latin-awards-2022-foto-video-11.jpg

Непосредно по разводот на Ким Кардашијан со Канје Вест во 2021-ва година, во медиумите се појавија шпекулации дека таа почнала да се гледа со колумбискиот заводник, за потоа да се дознае дека тој потајно бил вљубен во скромна девојка која со години ја чекал.

so-godini-ja-chekashe-da-se-razvede-sega-strasno-ja-baknuva-pred-cel-svet-maluma-so-devojkata-na-billboard-latin-awards-2022-foto-video-09.jpg

Имено, Малума и Сузана Гомез се познавале уште од деца, но главна пречка за нивната врска била тоа што таа со години била во брак со друг маж.

so-godini-ja-chekashe-da-se-razvede-sega-strasno-ja-baknuva-pred-cel-svet-maluma-so-devojkata-na-billboard-latin-awards-2022-foto-video-07.jpg

Од почетокот на оваа година, Малума почна јавно да ѝ искажува љубов на својата сакана на социјалните мрежи, откако претходно тие двајца беа „фатени“ од папараците како се бакнуваат и разменуваат нежности.

so-godini-ja-chekashe-da-se-razvede-sega-strasno-ja-baknuva-pred-cel-svet-maluma-so-devojkata-na-billboard-latin-awards-2022-foto-video-04.jpg

За време на синоќешниот настап на Billboard Latin Awards 2022 Малума го изведе својот нов хит Juno, а целосно го сврте вниманието врз себеси во моментот кога страсно ја бакна својата нова девојка.

so-godini-ja-chekashe-da-se-razvede-sega-strasno-ja-baknuva-pred-cel-svet-maluma-so-devojkata-na-billboard-latin-awards-2022-foto-video-03.jpg

Видеото од страсниот бакнеж се споделува масовно на социјалните мрежи, а до него има и голем број коментари.

„И јас сакам таков бакнеж“, „Не можам да престанам да го гледам“, „Никогаш не сме го виделе ваков. Кога ќе биде свадбата“ – стои во дел од коментарите до видеото.

Погледнете го видеото:

Прочитајте и Романтичната љубовна приказна на Малума и неговата избраничка - тајно бил вљубен во скромна девојка

 Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Има биполарно растројство, заради зависноста од дроги не смеел да го гледа синот - Факти за Жан Клод... Со години бил зависник од дрога, јавно призна дека ја изневерил сопругата со Кај...
„Новата девојка ќе му го даде тоа што Шакира не сакаше“ – нови шпекулации за разделбата на Пике и Ша... Ако помислувате на свадба – тогаш се лажете. Сите знаат дека Пике и Шакира долги...
Џеј Ло, Сандра Булок, Ребел Вилсон - Познати личности кои јавно лажеа за годините (и како беа открие... Џеј Ло при полициски распит, Мила Кунис сама призна дека лажела дека е постара з...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg