Парис Хилтон се кае за секс снимката: „Сакав само да глумам возрасна - еден ден моите деца ќе се срамат заради мене“

„Ми рече: ‘Снимката е само за нас, никој друг нема да ја види’. Сакав да ме гледа како возрасна, а не како детиште“ - Парис Хилтон во новата книга детално опишува како настанала секс-снимката, а вели дека самиот начин на кој истата е снимена и монтирана се доказ дека таа немала ништо со тоа, бидејќи во спротивно ќе се средела повеќе.

paris-hilton-se-kae-za-seks-snimkata-sakav-samo-da-glumam-vozrasna-eden-den-moite-deca-kje-se-sramat-zaradi-mene-01.jpg

Богатата наследничка Парис Хилтон сè уште тврди дека немала ништо со секс снимката што беше објавена од неа во 2001-вата година, кога таа имаше само 19 години.

paris-hilton-se-kae-za-seks-snimkata-sakav-samo-da-glumam-vozrasna-eden-den-moite-deca-kje-se-sramat-zaradi-mene-04.jpg

Во нејзината книга мемоари Paris: The Memeoir, Парис се осврнува на нејзината секс снимка и појаснува дека сите што ја познаваат веднаш ќе сфатат дека таа немала ништо со тоа.

„Ако тоа беше моја идеја, светлото ќе беше подобро. Ќе имав добра фризура, шминка и облека. Кадрите на камерата и монтажата ќе беше подобра“ – вели таа и додава дека никогаш немало да го посвети филмот на жртвите од 9-ти септември.

paris-hilton-se-kae-za-seks-snimkata-sakav-samo-da-glumam-vozrasna-eden-den-moite-deca-kje-se-sramat-zaradi-mene-05.jpg

Парис го сними филмот со поранешниот дечко Рик Саломон, кога тој имаше 31 година, а таа само 19.

Рик е поранешен покер играч кој двапати беше во брак со Памела Андерсон, а Парис за него вели дека бил „одвратен, арогантен“ и „совршен дечко за девојката што минува низ самодеструктивен период во животот“.

paris-hilton-se-kae-za-seks-snimkata-sakav-samo-da-glumam-vozrasna-eden-den-moite-deca-kje-se-sramat-zaradi-mene-03.jpg

Парис сега открива дека не се сеќава премногу што се случувало вечерта кога го снимиле филмот, освен дека тој ѝ повторувал оти тоа е нешто што го прави и со другите девојки.

„Ми рече: ‘Снимката е само за нас, никој друг нема да ја види’. Потоа ми рече дека ако не прифатам да се снимам, дека ќе најде некој што лесно ќе прифати и за неа тоа било нешто најлошо во моментот – возрасниот маж да ја 'откачи' затоа што била глупаво детиште што не знае како да ги игра игрите на возарсните“ – вели богаташката.

paris-hilton-se-kae-za-seks-snimkata-sakav-samo-da-glumam-vozrasna-eden-den-moite-deca-kje-se-sramat-zaradi-mene-07.jpg

Парис дополнува дека по лошото искуство во поправниот дом каде често била жртва на сексуално злоставување, во тој период се плашела од секс, па нејзините партнери ја нарекувале ‘фригидна’, ‘оро*пија’ или само ја обвинувале „дека глуми оргазам“.

Таа вели дека го молела Соломон да не ја објави снимката, но тој ѝ рекол дека нема намера да се откаже од бизнисот што ќе му донесе многу пари.

„Објавувањето на тоа видео ме чинеше огромна сума пари и уште поважно, ми го уништи семејството.

Никогаш нема да бидам слободна од него.

Тоа е присутно и ги чека моите деца, што еден ден ќе треба да се соочат со него“ – вели таа.

paris-hilton-se-kae-za-seks-snimkata-sakav-samo-da-glumam-vozrasna-eden-den-moite-deca-kje-se-sramat-zaradi-mene-06.jpg

Парис зборува и за аферата што ја имала со еден од наставниците во поправниот дом каде што ја пратиле нејзините родители, а неодамна се отвори и за тоа како ѝ биле подметанти опојни супстанци и била силувана во трговски центар кога имала само 15 години.

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 славни жени кои решија да станат мајки по 40-тата година Хилари Свонк остана бремена на 48 години, Наоми Кемпбел доби син со сурогат мајк...
Парис Хилтон сподели први фотки од 5-месечната ќерка Лондон: „Го ценам секој миг со неа“ „Сонував да имам ќерка која ќе се вика Лондон уште откако знам за себе“ – Парис ...
Познати жени кои се маќеи (и ги сакаат децата на сопрузите како свои) „Кога се венчав во Вил, знаев дека и син му е дел од нашето семејство. Потоа нау...
Тргнала на фотосесија, завршила како секс робинка и била силувана од 6 мажи – Приказната на актеркат... „Помалку од два проценти од жените успеваат да побегнат од трговијата со бело ро...
Зошто Анџелина не сака да се разведе од Бред Пит, откако биолошката ќерка ѝ го сврте грбот? Бред Пит повторно сака да стане татко и се надева дека во 70-тите години кога ќе...
Плејбој модел за Леонардо ди Каприо: „Става слушалки на уши за време на секс, стар е и чуден“ „За време на сексот си ставил слушалки за да не ги слуша девојките. Лео е премно...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg