Хари ја теши Меган, Чарлс не ги крие солзите: Најтрогателните мигови од погребот на кралицата

Солзите на саканите на кралицата, односно на Софи Весекс, омилената снаа на кралицата (која е омажена со Едвард, најмалиот син на кралицата).

hari-ja-teshi-megan-charls-ne-gi-krie-solzite-najtrogatelnite-migovi-od-pogrebot-na-kralicata-09.jpg

hari-ja-teshi-megan-charls-ne-gi-krie-solzite-najtrogatelnite-migovi-od-pogrebot-na-kralicata-10.jpg

Солзите на кралот Чарлс...

hari-ja-teshi-megan-charls-ne-gi-krie-solzite-najtrogatelnite-migovi-od-pogrebot-na-kralicata-12.jpg

hari-ja-teshi-megan-charls-ne-gi-krie-solzite-najtrogatelnite-migovi-od-pogrebot-na-kralicata-11.jpg

Солзите на Меган Маркл...

hari-ja-teshi-megan-charls-ne-gi-krie-solzite-najtrogatelnite-migovi-od-pogrebot-na-kralicata-13.jpg

hari-ja-teshi-megan-charls-ne-gi-krie-solzite-najtrogatelnite-migovi-od-pogrebot-na-kralicata-14.jpg

Tешењето на принцезата Шарлот од нејзиниот чичко, принцот Хари.

hari-ja-teshi-megan-charls-ne-gi-krie-solzite-najtrogatelnite-migovi-od-pogrebot-na-kralicata-15.jpg

Стисокот за рака за поддршка од принцот Хари за неговата сопруга Меган Маркл.

hari-ja-teshi-megan-charls-ne-gi-krie-solzite-najtrogatelnite-migovi-od-pogrebot-na-kralicata-18.jpg

Повеќе емотивни моменти од погребот Кејт го смирува малиот Џорџ додека плаче, милениците ја испратија на последното минување - емотивни моменти од погребот на кралицата Елизабета

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Спектакуларен крај на прославите за Платинестиот јубилеј – настанот чинел 18 милиони долари, Меган и... Со парада за чија организација биле одвоени 18 милиони долари, завршија прослави...
Ги знае сите тајни на кралицата, но никогаш нема да ги каже – Ќе добие ли отказ човекот што 44 годин... Велат дека високиот Пол ги знае сите тајни на кралицата, но никогаш нема да ги к...
Меган и Хари се присутни, но се кријат додека кралското семејство го прославува јубилејот на кралица... Деновиве во Англија се организирани многу настани по повод 70-тата годишнина од ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg