„Машко е или женско?“ - Антониа Гиговска ги повика фановите да го погодуваат полот на бебето

„Што е жената? Ќе ја исплаче душата и за еден час излегува надвор како најсилна „риба“. Никогаш нема да можеш да победиш жена...“, порача Антониа на Инстаграм, па ги повика фановите да го погодуваат полот на нејзиното бебе.

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-01.jpg

Антониа Гиговска, иако се повлече од јавни настапи, неодамна настапи на модната ревија на дизајнерката Ива Спасовска, каде во црн комбинезон со впечатлив накит ја воодушеви публиката.

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-05.jpg

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-02.jpg

Сега, таа објави фотографија на која во фокус е нејзиниот свршенички прстен и ги повика фановите да го погодуваат полот на нејзиното бебе.

„Погодувајте... Машко е или женско?“, напиша таа, очигледно најавувајќи дека веќе го знае полот на своето дете и најверојатно наскоро ќе го открие.

Кратко пред тоа Антониа на Инстаграм сподели емотивен цитат за силата на жените, кој гласи:

„Што е жената? Ќе ја исплаче душата и за еден час излегува надвор како најсилна „риба“. Никогаш нема да можеш да победиш жена.“

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-06.jpg

Потоа, порача дека ѝ недостигаат струкчето нејзино, слабите рачиња и ноџиња и им порача да се вратат побрзо.

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-04.jpg

Инаку, на ревијата на Ива Спасовска во публика како поддршка на Антониа беше и нејзиниот свршеник, музичарот Роберт Спасенцовски.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска го откри полот на бебето - со сопругот очекуваат момче Пејачката со претходна најава точно во 12 часот го откри полот на бебето, таа и ...
Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...
Антониа Гиговска во спортски градник си го милува трудничкото стомаче и ужива во бременоста По смелата маска за 1-ви Април во разголено издание, Антониа сега ужива во домаш...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg