„Машко е или женско?“ - Антониа Гиговска ги повика фановите да го погодуваат полот на бебето

„Што е жената? Ќе ја исплаче душата и за еден час излегува надвор како најсилна „риба“. Никогаш нема да можеш да победиш жена...“, порача Антониа на Инстаграм, па ги повика фановите да го погодуваат полот на нејзиното бебе.

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-01.jpg

Антониа Гиговска, иако се повлече од јавни настапи, неодамна настапи на модната ревија на дизајнерката Ива Спасовска, каде во црн комбинезон со впечатлив накит ја воодушеви публиката.

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-05.jpg

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-02.jpg

Сега, таа објави фотографија на која во фокус е нејзиниот свршенички прстен и ги повика фановите да го погодуваат полот на нејзиното бебе.

„Погодувајте... Машко е или женско?“, напиша таа, очигледно најавувајќи дека веќе го знае полот на своето дете и најверојатно наскоро ќе го открие.

View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Кратко пред тоа Антониа на Инстаграм сподели емотивен цитат за силата на жените, кој гласи:

„Што е жената? Ќе ја исплаче душата и за еден час излегува надвор како најсилна „риба“. Никогаш нема да можеш да победиш жена.“

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-06.jpg

Потоа, порача дека ѝ недостигаат струкчето нејзино, слабите рачиња и ноџиња и им порача да се вратат побрзо.

mashko-e-ili-zhensko-antonia-gigovska-so-svrshenichkiot-prsten-vo-krupen-plan-gi-povika-fanovite-da-pogoduvaat-04.jpg

Инаку, на ревијата на Ива Спасовска во публика како поддршка на Антониа беше и нејзиниот свршеник, музичарот Роберт Спасенцовски.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...
Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Антониа Гиговска со провокативна фотосесија за Денот на вљубените „Дали ќе бидеш мојот Валентин“ – напиша Антониа Гиговска до фотките на кои позир...
Антониа Гиговска во златен аутфит на свадба, 1 месец по породувањето – со сопругот гушнати и вљубени... Антониа Гиговска и нејзиниот сопруг се свадба - таа избра златен фустан со злате...
Антониа Гиговска секси во корсет од тантела, четири месеци по породувањето (фото) Антониа Гиговска е секси во бела долна облека од тантела на новите фотки што ги ...
Се породи Антониа Гиговска - „Станав татко“ се пофали Роберт Спасенцовски „Станав татко. Фала ти господе за ова среќа“, напиша сопругот на Антониа Гиговск...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg