Игор Џамбазов пее, а Илина Арсова работи со брусилица (видео)


Игор Џамбазов пее, а Илина Арсова работи со брусилица (видео)

Згодната и физички спремна Илина Арсова се фати за поправки во Сретеново, а Игор Џамбазов ѝ прави атмосфера.

igor-djambazov-pee-a-ilina-arsova-raboti-so-brusilica-video-01.jpg

Планинарката Илина Арсова е во одлична физичка форма, па таа се фати со некои поправки во куќата во Сретеново, каде престојува со Игор Џамбазов.

Вредната Илина умее да работи и со брусилица, а за време на работната акција Игор пее и ѝ прави атмосфера.

На друго видео Игор се шегува: „Прво детето работи, а јас седам, потоа јас седам, а детето работи.“

Некои од нивните забавни видеа на Инстаграм:

View this post on Instagram

нема цеца, нема мир...

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

View this post on Instagram

k-15 +

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Инаку парот вчера (01.06) имаше средба со Тамара Тодевска, по повод нејзиниот 35-ти роденден:

igor-djambazov-pee-a-ilina-arsova-raboti-so-brusilica-video-02.jpg

Прочитајте и Какви фотки објавува Илина Арсова (37) од престојот со Игор Џамбазов во Сретеново?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Сите работи кои ги знаеме досега за врската на Бред Пит и Шарлиз Терон Сите зборуваат за врската на Шарлиз Терон и Бред Пит, иако тие успешно се кријат...
Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив Илина и Игор ги спојува љубовта кон природата, парот објави нова фотографија нап...
10 докази дека Анџелина Џоли живее со полн здив по разделбата од Бред Пит Холивудската актерка не прифаќа порази и граба од животот. Таа купи нов дом, се ...

Најчитани неделава