Амбер Херд без шминка со ќерката Уна во Шпанија, по обвинувањата дека воопшто нема дете (фото)

По гласините дека изнајмува деца за да се преправа дека е мајка, Амбер Херд беше забележана во Палма де Мајорка со ќерката Уна. Во меѓувреме, таа очајно бара начин да му ги плати 8-те милиони долари што му ги должи на Џони Деп бидејќи, според изворите, нејзиното „богатство“ сега изнесува -6 милиони долари.

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto-01.jpg

Деновиве Амбер Херд е во Шпанија, каде што беше забележана со нејзината ќерка Уна.

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto--08.jpg

Актерката беше без грам шминка, а носеше лежерна комбинација – бели панталони, црна маичка и влечки. Косата ѝ беше во неуредно издание.

Амбер изгледаше одлично расположена додека си играше со малото девојче.

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto-03.jpg

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto--04.jpg

Пред помалку од еден месец, Амбер ги разгори шпекулациите дека всушснот воопшто нема дете.

На почетокот од септември таа беше фотографирана со празна количка, по што твитерџиите почнаа да ја напаѓаат дека се осмелува да лаже дека е мајка.

Некои одат дотаму што истакнуваат дека Амбер изнајмувала деца за да се фотографира со нив со цел да лаже дека е мајка.

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto--05.jpg

Ќерката на Амбер, чие целосно име е Уна Пејџ Херд, се роди на 8-ми април 2021 година. Актерката откри дека ја добила со сурогат мајка бидејќи не можела да остане бремена.

Но, некои извори тврдат дека Уна е посвоена и не е биолошко дете на актерката.

Амбер нема откриено кој е таткото на Уна, но постојат гласини дека тоа е милијардерот Илон Маск.

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto--06.jpg

Според гласините, Амбер и Илон имале афера додека траеше бракот на актерката и Џони Деп. Истовремено, тие наводно биле пар откако Амбер и Џони Деп се разделија.

Амбер добива да каже кој е таткото на детето и истакнува дека е горда што таа е единствениот родител.

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto--07.jpg

Во меѓувреме, иако изгледа дека се забавува на одморот во Шпанија, Амбер пробува да најде пари – околу 8 милиони долари – кои мора да му ги исплати на Џони Деп.

Наводно, таа барала пари од осигурителни компании и е во мошне неповолна положба поради парите што му ги должи на актерот, но и бидејќи потроши огромни суми на адвокати додека траеше судењето.

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto--09.jpg

Во тужбата, Амбер Херд бараше дури 100 милиони долари од Џони Деп. Од овие пари успеа да добие 2 милиона, но судијата одлучи дека таа треба да му даде 10 милиони на актерот.

amber-herd-bez-shminka-so-kjerkata-una-vo-shpanija-po-obvinuvanjata-deka-voopshto-nema-dete-foto-02.jpg

Според веб-сајтот Celebrity Net Worth, моментално Амбер нема воопшто пари и е во минус, односно нејзиното „богатство“ изнесува 6 милиони долари.

Погледнете и: „Изнајмува бебиња за да лаже дека има ќерка“ – Амбер Херд мета на критики откако беше фотографирана со празна количка

Амбер и ќерката Уна во Шпанија: 

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тргнала на фотосесија, завршила како секс робинка и била силувана од 6 мажи – Приказната на актеркат... „Помалку од два проценти од жените успеваат да побегнат од трговијата со бело ро...
Мајката на Џеј Зи, која има 4 деца, се ожени со девојката на 72 години - Која е нејзината нова сопру... Венчавката на мајката на Џеј Зи и нејзината партнерка Роксан ја изненади јавност...
„Ќе ја научиш ли ќерка ти да не биде како тебе?“ – Парис Хилтон критикувана затоа што ќе снима реалн... „Ќе покажеш ли и колку дадилки имаш?“, „Како не ти е срам да се фалиш дека си до...
Анџелина Џоли разочарана: Биолошката ќерка ѝ го сврте грбот – ќе се сели кај татко ѝ Шајло Џоли Пит во мај годинава ќе наполни 18 години, а планира да се пресели кај...
Ја милува по лицето, откако таа ја помина ноќта во неговиот дом – Дали Ирина Шајк е во врска со Том...  „Том ја зема Ирина со автомобилот, останаа во неговиот дом цела ноќ, а сле...
Тврди дека го посрамотиле – Зошто Џеки Чен нема да му го остави наследството на синот и не сака да ј... „Ако е способен сам ќе си заработи пари, ако не е, само ќе ги потроши моите“ – с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg