Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Инстаграм фотки од првиот снег во Банско

Снегулки кои паѓаат на вашето лице и снег кој крцка под вашите нозе, планините ве повикуваат и време е да појдете.

instagram-fotki-od-prviot-sneg-vo-bansko-01.jpg

Скијање, снегулки, топол чај и потоа СПА релаксација... Потсетува на Банско, зарем не?

Терените на бугарскиот ски центар веќе ги пречекуваат вљубениците во скијањето, а забавата среде снежната идила може да започне.

Инстаграм фотки од првиот снег во Банско:

https://www.instagram.com/p/BqZUO3fDfH6/

https://www.instagram.com/p/BqX4D23h7Xs/

https://www.instagram.com/p/BqXw6a9F5Rb/

https://www.instagram.com/p/BqWoIcqBEIP/

https://www.instagram.com/p/BqU6BANDaOs/

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Едвард Сноуден со сопругата и синот во Русија изгради таен, но среќен живот – интимни семејни фотки „Ти направи да верувам во среќни краеви, те сакам драга“ – напиша Едвард Сноуден...
Несекојдневна глетка: Александрија во Египет под снежна покривка, по речиси една деценија (фото+виде... Жителите на Александрија во Египет имаа можност да уживаат во можеби првиот снег...
60 луѓе останале заробени во паб 3 дена поради снежна бура – спиеле на земја, јаделе бесплатно (фото... Гостите во англискиот паб Tan Hill Inn имале навистина несекојдневно искуство, о...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg