ВИДЕО: Плејбој милионери со најлудиот животен стил

Плејбој милионери со најлудиот животен стилСте посакале ли некогаш да имате повеќе пари отколку што можете да истрошите? Овој сон е реалност за некои луѓе. Без разлика дали ги заработиле или наследиле нивните пари, богатството на овие луѓе им овозможува да живеат навистина лудо. Иако можеби ова не се најбогатите луѓе во светот, сепак се однесуваат така. Сте слушнале за Тони Тутуни? Самопрогласениот крал на Instagram често е мета на критики поради неговите фотографии. Тони е познат и по тоа што често го бриши неговиот Instagram профил, но најмногу внимание привлекуваат фотографиите со модели, во чија долна облека има пари. Навистина бизарен начин да го покажете вашето богатство, зарем не? Ирскиот борец Конор Мекгрегор успеа да заработи над 100 милиони долари, а според изворите најмногу пари троши на облека - над 10.000 долари за еден костим. Погледнете кои се плејбој милионерите со најлудиот животен стил.