Луксузна уживанција за цело друштво


Луксузна уживанција за цело друштво

luksuzna-uzivancija-za-celo-drushtvo-povekjeШто велите за мини бротче во кое би можеле да уживате во топла бања? Ова иновативно бротче е има интегрирано топла бања и доволно простор во кој...


...може да се релаксираат шесторица.

Луксузната бања работи со електричен мотор и мал дизел бојлер кои ја одржуваат температурата по ваш избор.

Бањата која плови е достапна да се изнајми во Сиетл во метрополитен областа.

luksuzna-uzivancija-za-celo-drushtvo-1

luksuzna-uzivancija-za-celo-drushtvo-2

luksuzna-uzivancija-za-celo-drushtvo-3

luksuzna-uzivancija-za-celo-drushtvo-4

luksuzna-uzivancija-za-celo-drushtvo-5

luksuzna-uzivancija-za-celo-drushtvo-6

luksuzna-uzivancija-za-celo-drushtvo-7

Би можело да ве интересира:

Писмо што треба да го прочита секоја жена Вие сте важни. Ако никој не ви го кажал тоа денес, го читате сега. Вие сте ва...
12 грешки поради кои нeкогаш немате доволно пари Зошто паричникот постојано ви е празен? Кои се грешките кои постојано ги правите...
„Живеј сама, менувај работни места“ - Совети кои искусните жени би сакале да ги знаат во 20-ите годи... Дали сме родени под среќна ѕвезда или пак сме самите креатори на нашата среќа? ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg

Најнови игри

Секој од нас што ќе помине подалеку од препреките, ќе ја знае разликата во животот од тој период па натаму.
Џ. Стоун