Дневен хороскоп за 28.11.2021: Бикови – опседнати сте со љубовта, Ракови – искушението станува пресилно за вас


Дневен хороскоп за 28.11.2021: Бикови – опседнати сте со љубовта, Ракови – искушението станува пресилно за вас

За кого емоциите ќе бидат пресилни денес? Кој ќе падне во искушенија, а кој се држи на своите планови и ветувања? 

dneven-horoskop-crnobelo-naslovna.jpg

Кликнете на вашиот хороскопски знак:


 • Horoskop-Oven
 • Horoskop-Bik
 • Horoskop-Bliznaci
 • Horoskop-Rak
 • Horoskop-Lav
 • Horoskop-Devica
 • Horoskop-Vaga
 • Horoskop-Skorpija
 • Horoskop-Strelec
 • Horoskop-Jarec
 • Horoskop-Vodolija
 • Horoskop-Ribi

Би можело да ве интересира:

Дневен хороскоп за 03.11.2021: Скорпии – партнерот ви дава крилја, Водолии – ќе скршите многу срца Бурни денови или есенска монотонија? Што ве очекува? Кој ќе биде на љубовно обла...
Дневен хороскоп за 26.11.2021: Овни – ова е ваш ден, Водолии – не сте расположени за забави Со какво темпо ќе ви се одвиваат работите во секојдневието? Кој ќе граби на рабо...
Дневен хороскоп за 06.11.2021: Близнаци – лажни комплимнети и манипулации, Бикови – ви претстои пату... Кој ќе го мине денот во планирање на патување, а кој ќе ги завршува работите во ...

Бонус хороскоп

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg