Дневен хороскоп за 29.11.2021: Близнаци – ќе се жртвувате за саканите личности, Риби – тишината е злато


Дневен хороскоп за 29.11.2021: Близнаци – ќе се жртвувате за саканите личности, Риби – тишината е злато

Какви игри ќе играат денес луѓето со вас, ќе имате ли на кого да се потпрете? Што ве очекува овој понеделник?

dneven-horoskop-crnobelo-naslovna.jpg

Кликнете на вашиот хороскопски знак:


 • Horoskop-Oven
 • Horoskop-Bik
 • Horoskop-Bliznaci
 • Horoskop-Rak
 • Horoskop-Lav
 • Horoskop-Devica
 • Horoskop-Vaga
 • Horoskop-Skorpija
 • Horoskop-Strelec
 • Horoskop-Jarec
 • Horoskop-Vodolija
 • Horoskop-Ribi

Би можело да ве интересира:

Дневен хороскоп за 21.11.2021: Бикови – небото ви се смешка на љубовен план, Лавови – потребни сте м... Додека едни креваат паника за непостоечки проблеми кои сами си ги создаваат, дру...
Дневен хороскоп за 06.11.2021: Близнаци – лажни комплимнети и манипулации, Бикови – ви претстои пату... Кој ќе го мине денот во планирање на патување, а кој ќе ги завршува работите во ...
Дневен хороскоп за 09.11.2021: Овни – не ја покажувајте ранливоста, Ваги – примирје со оние кои ве в... Верувате ли во љубов на прв поглед? Или вам ви е потребно нешто подлабоко и посу...

Бонус хороскоп

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg