Зелено - ги одмора очите!


Зелено - ги одмора очите!

Во период кога времето заладува, нема кој не би посакал да ја замени својата моментална локација, со онаа на фотографијата. Уживанција без граници!

zeleno-gi-odmora-ocite

Би можело да ве интересира:

На што сè е спремна една жена, за добра фотка од плажа? Женската итрина е чудо, посебно кога треба да се искористи во цел на убавината.....
Најреалната торта со кучиња која некогаш сте ја виделе (фото) На прв поглед делуваат како два британски булдози кои позираат пред фототапарат....
Успесите се слават со семејството: Роналдо и Џорџина со 4-те деца во Јувентус дресови Кристијано Роналдо потпиша трансфер од Реал Мадрид во Јувентус, вреден 110 милио...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg

Најнови игри

Мораме да запомниме дека не сме единствените кои се нашле во безизлезна ситуација. Исто како што леталото од хартија се крева на ветрот, дури и најтешките маки можат да нé направат посилни. Како што илјадниците пред нас ги снашла иста судбина и успеале да се справат, така можеме и ние!
Др. Р. Браш